नेकपा (नेकपा)को ३२ विभाग र प्रमुख र उपप्रमुख को को ?(हेर्नुहोस् सूचि) - Sainokhabar
pin uppinuppin up casinopinup azpin uppinup azpin up azpin-up online casinopin uppin up azerbaijanpin up azerbaycanpin-up oyunupinup loginpinup casinopin up casino indiapin up indiapinup bet indiapin up bet indiapin up indiapin up casinopin up indiapin up kzpin up betpin uppin up betpin up bet зеркалоpin upmostbet azemosbetmosbet casinomostbet azmosbetmostbetmostbet casinomostbet aviatormosbet aviatorмостбет кзmostbet kzmostbet1win kz1win casino1win1 win1win uz
  • सोमबार, बैशाख १०, २०८१

नेकपा (नेकपा)को ३२ विभाग र प्रमुख र उपप्रमुख को को ?(हेर्नुहोस् सूचि)

३२ विभागका प्रमुख र उपप्रमुखकाे नामावली

१. अर्थ तथा योजना विभाग 

  • सुरेन्द्र पाण्डे, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • डोरप्रसाद उपाध्याय, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

२. उद्योग तथा वाणिज्य विभाग 

  • राधा ज्ञवाली, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • वामदेव क्षेत्री, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

३. उपभोक्ता हित तथा आपूर्ति विभाग 

  • मातृका यादव, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)
  • बलराम बाँस्कोटा, उपप्रमुख (पूर्वएमाले)

४. कृषि तथा भूमिसुधार विभाग 

  • चक्रपाणि खनाल, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)
  • हरि पराजुली, उपप्रमुख (पूर्वएमाले)

५. कोष तथा आर्थिक व्यवस्थापन विभाग 

  • हरिबोल गजुरेल, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)
  • कृष्णगोपाल श्रेष्ठ, उपप्रमुख (पूर्वएमाले)

६. खानेपानी तथा सरसफाइ विभाग

  • विना मगर, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)
  • ममता गिरी, उपप्रमुख (पूर्वएमाले)

७. जलस्रोत, सिँचाइ तथा ऊर्जा विभाग

  • वर्षमान पुन, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)
  • परशु मेघी गुरुङ, उपप्रमुख (पूर्वएमाले)

८. निर्वाचन विभाग 

  • प्रदीप ज्ञवाली, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • खिमलाल देवकोटा, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

९. न्याय, कानुन तथा मानवअधिकार विभाग 

  • रघुजी पन्त, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • मुक्तिनारायण प्रधान, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

१०. पयर्टन प्रवर्द्धन तथा नागरिक उड्डयन विभाग

  • योगेश भट्टराई, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • पासाङ शेर्पा, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

११. प्रचार तथा प्रकाशन विभाग

  • नारायणकाजी श्रेष्ठ, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)
  • सूर्यबहादुर थापा, उपप्रमुख (पूर्वएमाले)

१२. प्रादेशिक मामिला विभाग 

  • घनश्याम भुसाल, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • परशुराम तामाङ, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

१३. पार्टी स्कुल विभाग 

  • ईश्वर पोखरेल, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • देवेन्द्र पौडेल, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

१४. पुस्तकालय तथा अभिलेख विभाग 

  • नारायणप्रसाद शर्मा, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)
  • ज्ञानबहादुर भुजेल, उपप्रमुख (पूर्वएमाले)

१५. भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात व्यवस्था विभाग 

  • रघुवीर महासेठ, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • हरि अधिकारी, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

१६. युवा तथा खेलकुद विभाग 

  • टोपबहादुर रायमाझी, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)
  • ठाकुर गैरे, उपप्रमुख (पूर्वएमाले)

१७. राजकीय मामिला तथा सुशासन विभाग

  • रामबहादुर थापा, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)
  • गुरु बराल, उपप्रमुख (पूर्वएमाले)

१८. वन तथा वातावरण विभाग 

  • शक्ति बस्नेत, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)
  • चूडामणि जंगली, उपप्रमुख (पूर्वएमाले)

१९. विज्ञान तथा प्रविधि विभाग 

  • गणेश शाह, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)
  • अरुण नेपाल, उपप्रमुख (पूर्वएमाले)

२०. विदेश मामला विभाग 

  • माधवकुमार नेपाल, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • सुरेन्द्र कार्की, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

२१. शिक्षा तथा मानवस्रोत विभाग 

  • गिरिराजमणि पोखरेल, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)
  • विजय पौडेल, उपप्रमुख (पूर्वएमाले)

२२. श्रम तथा रोजगार विभाग 

  • गोकर्ण विष्ट, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • रामेश्वर राय यादव, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

२३. संगठन विभाग 

  • वामदेव गौतम, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • जनार्दन शर्मा, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

२४. संघीय संसदीय विभाग 

  • सुवास नेम्वाङ, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • देवप्रसाद गुरुङ, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

२५. समाजकल्याण विभाग 

  • केशवलाल श्रेष्ठ, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • गोपाल ठाकुर, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

२६. सहकारी तथा गरिबी निवारण विभाग 

  • विष्णु रिमाल, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • धर्मदत्त देवकोटा, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

२७. सहरी विकास विभाग 

  • लेखराज भट्ट, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)
  • जगन्नाथ खतिवडा, उपप्रमुख (पूर्वएमाले)

२८. सामान्य प्रशासन विभाग 

  • लालबाबु पण्डित, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • रेखा शर्मा, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

२९. साहित्य, कला तथा संस्कृति विभाग 

  • मणि थापा, प्रमुख (पूर्वमाओवादी)

३०. स्थानीय तह विभाग 

  • युवराज ज्ञवाली, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • उर्मिला अर्याल, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

३१. स्वास्थ्य तथा जनसंख्या विभाग 

  • राजेन्द्र पाण्डे, प्रमुख (पूर्वएमाले)
  • अञ्जना विसंखे, उपप्रमुख (पूर्वमाओवादी)

३२. नीति अनुसन्धान प्रतिष्ठान

  • झलनाथ खनाल, संयोजक (पूर्वएमाले)
  • रामचन्द्र झा, सहसंयोजक (पूर्वमाओवादी)

केन्द्रीय कार्यालय सचिव 
ईश्वरी रिजाल, कार्यालय सचिव (पूर्वएमाले)
श्रीराम ढकाल, कार्यालय सविच (पूर्वमाओवादी)

प्रदेशका सहइन्चार्जहरू 

  • प्रदेश १– नरेश खरेल, शेरधन राई
  • प्रदेश २– नागेन्द्र चौधरी, महेन्द्र पाशवान
  • प्रदेश ३– काशीनाथ अधिकारी, हितमान शाक्य
  • गण्डकी प्रदेश– किरण गुरुङ, यशोदा सुवेदी गुरुङ
  • प्रदेश ५– कुलप्रसाद केसी, वैजनाथ चौधरी
  • कर्णाली प्रदेश– कालीबहादुर मल्ल, प्रकाश ज्वाला
  • सुदूरपश्चिम प्रदेश– खगराज भट्ट, भानुभक्त जैसी

स्कुल विभागमा ईश्वर पोखरेल 

सम्बन्धित खवर